Cennik

Chcielibyśmy zaprosić państwa do wyboru odpowiedniej dla siebie oraz swoich bliskich trasy spływu kajakowego po Małej Panwi. Jeżeli zaś macie państwo swój pomysł na spływ, to możecie samodzielnie wybrać trasę, a u nas zaopatrzyć się tylko w niezbędny sprzęt.

CENNIK SPŁYWÓW
Kajak dwuosobowy
„Pro Tour 470”
(+ opcja z dzieckiem)
Kajak jednosobowy
„Aquarius Traper”
90 zł
(od 1. czerwca 2024 – 100 zł)
70 zł
(od 1. czerwca 2024 – 80 zł)

Dla każdego uczestnika spływu bezpłatnie:

  • kamizelki asekuracyjne,
  • dwa wiosła,
  • transport.

Dla rezerwujących większą ilość kajaków oraz stałych klientów przewidujemy korzystne rabaty 🙂

Trasy

Na życzenie zrealizujemy Twój indywidulany pomysł na spływ doliną Małej Panwi.

~3,5h 12km

Najpopularniejszy szlak na Małej Panwi. Trasa ta nadaje się doskonale dla początkujących kajakarzy jak i rodzin z dziećmi. Sprzyja temu niewielka głębokość (ok. 50 cm), znaczna szerokość, brak trudnych przeszkód do pokonania oraz wolny nurt pozwalają czuć się całkiem bezpiecznym. Spływ kończymy na przystani „Amazonka”, która jest kompleksowo wyposażona w GRILL BAR z pełnym zapleczem gastronomicznym, miejscem na ogniska, prysznicem, WC, przebieralnią, boisko do siatkówki plażowej i do piłki nożnej, mini plac zabaw oraz pole namiotowe.

Miejsce spotkania: Przystań kajakowa AMAZONKA – Kolonowskie, ul. Kajakowa 1 (kliknij).

~1,5h 4km

Bardzo łatwa trasa, polecana początkującym kajakarzom, rodzinom z małymi dziećmi oraz osobom starszym. Zaletą jej jest nie tylko wolny nurt i brak przeszkód w wodzie, ale przede wszystkim piękno otaczającej przyrody.

Miejsce spotkania: Przystań kajakowa AMAZONKA – Kolonowskie, ul. Kajakowa 1 (kliknij).

~3h 10km

Odcinek rzeki na którym mamy wszystkiego po trochu bo meandrująca leniwie przez łąki i pola rzeka kończy spływ na nowo otwartej przystani kajakowej „Granica” w miejscowości Krasiejów nieopodal „JuraParku”. Trasa łatwa i przyjemna idealna dla rodzin z dziećmi jak również wszystkich którzy lubią spokój i relaks z nutką przygody w tle.

Miejsce spotkania: Przystań kajakowa AMAZONKA – Kolonowskie, ul. Kajakowa 1 (kliknij).