Chcielibyśmy zaprosić państwa do wyboru odpowiedniej dla siebie oraz swoich bliskich trasy spływu kajakowego po Małej Panwi. Jeżeli zaś macie państwo swój pomysł na spływ, to możecie samodzielnie wybrać trasę, a u nas zaopatrzyć się tylko w niezbędny sprzęt.

CENNIK SPŁYWÓW
Opcja trasy Kajak dwuosobowy
„Pro Tour 470”
(+ opcja z dzieckiem)
Kajak jednosobowy
„Aquarius Traper”
Trasa 1 60 zł 40 zł
Trasa 2 60 zł 35 zł
Trasa 3 60 zł 40 zł
Trasa 4
„Pakiet Aktiev”
rower + kajak
60 zł / osoba
Całodniowa 1 85 zł 60 zł
Całodniowy 2 85 zł 60 zł
Kilkudniowy Do uzgodnienia Do uzgodnienia

Kamizelki asekuracyjne, dwa wiosła i transport uczestników spływu dla każdej z opcji – BEZPŁATNIE
Dla rezerwujących większą ilość kajaków oraz „stałych” klientów przewidujemy korzystne rabaty 🙂

~3,5h 12km

Najpopularniejszy szlak na Małej Panwi. Trasa ta nadaje się doskonale dla początkujących kajakarzy jak i rodzin z dziećmi. Sprzyja temu niewielka głębokość (ok. 50 cm), znaczna szerokość, brak trudnych przeszkód do pokonania oraz wolny nurt pozwalają czuć się całkiem bezpiecznym. Spływ kończymy na przystani „Amazonka”, która jest kompleksowo wyposażona w GRILL BAR z pełnym zapleczem gastronomicznym, miejscem na ogniska, prysznicem, WC, przebieralnią, boisko do siatkówki plażowej i do piłki nożnej, mini plac zabaw oraz pole namiotowe.

Miejsce spotkania: Przystań Tropicana Zawadzkie, ul. Lubliniecka 7 (kliknij).

~1,5h 4km

Bardzo łatwa trasa, polecana początkującym kajakarzom, rodzinom z małymi dziećmi oraz osobom starszym. Zaletą jej jest nie tylko wolny nurt i brak przeszkód w wodzie, ale przede wszystkim piękno otaczającej przyrody.

Miejsce spotkania: Przystań AMAZONKA (most) – Kolonowskie, ul. 1-go Maja (kliknij).

~3h 10km

Odcinek rzeki na którym mamy wszystkiego po trochu bo meandrująca leniwie przez łąki i pola rzeka kończy spływ na nowo otwartej przystani kajakowej „Granica” w miejscowości Krasiejów nieopodal „JuraParku”. Trasa łatwa i przyjemna idealna dla rodzin z dziećmi jak również wszystkich którzy lubią spokój i relaks z nutką przygody w tle.

Miejsce spotkania: Przystań AMAZONKA (most) – Kolonowskie, ul. 1-go Maja (kliknij).

4-5h 4km

Opcja ta jest przeznaczona dla osób aktywnych, którzy połączą wycieczkę rowerową ze spływem kajakowym.

Miejscem naszego spotkania jest przystań „Amazonka” gdzie parkujemy samochód. Na miejscu wydajemy rowery, mapkę z okolicznymi trasami rowerowymi i umawiamy godzinę spotkania na przystani „Zawadzkie” gdzie dobiega końca nasza wycieczka rowerowa a zarazem jest to początek spływu kajakowego. Tutaj mogą państwo zrobić sobie przerwę. Spływ kajakowy czyli Trasa nr 1 kończy się na przystani „Amazonka” czyli w miejscu gdzie zostawili państwo samochód.

Miejsce spotkania: Przystań AMAZONKA (most) – Kolonowskie, ul. 1-go Maja (kliknij).

~7h 20km

Odcinek skierowany dla osób, które chciałyby spędzać dzień wolny w całości aktywnie. Ze względu na swoją długość wymaga dobrej kondycji fizycznej. Jest to szlak doskonały dla osób lubiących ciszę, leśne biwaki, a jednocześnie posiadających pewne doświadczenie kajakarskie. Po dniu pełnym wrażeń możemy w relaksujący sposób odpocząć na przystani „Zawadzkie” wyposażonej w pełne zaplecze gastronomiczne , bar z grillem, miejscem na ognisko, przebieralnie , WC, prysznic oraz w pole namiotowe.

Miejsce spotkania: Krupski Młyn(kliknij).

~7h 22km

Jest to szlak cieszący się dużą popularnością wśród kajakarzy. Malowniczy las, polany oraz bycie z naturą sam na sam pozwolą zapomnieć o codzienności a zdobyta opalenizna będzie o nim przypominać na co dzień. Po zakończonym spływie jest możliwość powrotu na przystań Amazonka w Staniszczach Wielkich, która jest kompleksowo wyposażona w GRILL BAR z pełnym zapleczem gastronomicznym, miejscem na ogniska, prysznicem, przebieralnią, oraz w pole namiotowe.

Miejsce spotkania: Przystań ZAWADZKIE – Zawadzkie, ul. Lubliniecka 7 (kliknij).

Nasza firma organizuje spływy na całej długości Małej Panwi łącznie z Jeziorem Turawskim po sam wpływ do „Odry” w Czarnowąsach. Ze względu na państwa zadowolenie prosimy o wybranie odpowiedniego odcinka do pokonania oraz jakim czasem państwo dysponują a my postaramy się przedstawić państwu najciekawsza ofertę.

Spływy kilkudniowe wymagają odpowiednio wcześniejszej rezerwacji.